ScenaSTU logotyp7

W skrócie

ScenaSTU logotyp7

Nasze żony

  • REŻYSER: Wojciech Malajkat
  • SCENOGRAFIA I KOSTIUMY : Wojciech Stefaniak
  • OPRACOWANIE MUZYCZNE: Wojciech Malajkat
  • PRZEKŁAD: Bogusława Frosztęga

Ceny biletów:
strefa I - 120 zł
strefa II - 100 zł

O spektaklu

NASZE ŻONY, czyli nie tylko o mężczyznach

Nasze żony to koncert gry aktorskiej rozpisany na trzech znakomitych aktorów. Nie zdradzając trzymającego w napięciu przebiegu fabuły, możemy zagwarantować, że od samego początku zostaną Państwo wciągnięci w wir nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wyśmienita obsada, w której zobaczymy wysoko cenionych aktorów, sprawi, że napięcie na scenie nie opadnie aż do ostatniej chwili.

Dwóch starych przyjaciół czeka na trzeciego. Miał przyjść na karty, ale się spóźnia...

W sytuacji, w której wieloletnia przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, na jaw wychodzą sekrety oraz skrywane pretensje i frustracje. Bohaterowie sztuki mają ustaloną pozycję,  doświadczenie i życie rodzinne. Ale czy miłość jest w ogóle możliwa w czasach, gdy międzyludzkie relacje stają się transakcją? Obraz współczesnych relacji ukazany przez pryzmat przyjacielskiego spotkania dorosłych facetów raz będzie śmieszny, raz straszny, ale na pewno poruszający.

Warto podkreślić, że „Nasze żony” Erica Assousa to nie tylko znakomita sztuka o męskiej rywalizacji i poczuciu lojalności. Również moralność, zostanie poddana nieoczekiwanej próbie. Z brawurowo napisanego tekstu reżyser Wojciech Malajkat z mistrzostwem wydobywa delikatniejsze tony i podkreśla sprawy, z którymi nie do końca  sobie radzą dojrzali przecież mężczyźni. Jednocześnie, kiedy trzeba, nie oszczędza nikogo, obnażając fasadę, za którą skrywają się prawdziwe ludzkie charaktery

Brawurowa, błyskotliwa historia o spotkaniu przyjaciół, w gwiazdorskiej obsadzie, to trzymający w napięciu spektakl, w którym refleksja przeplata się z humorem.

Ceny

Ceny biletów:
strefa I - 120 zł
strefa II - 100 zł

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery