Klauzula informacyjna

Subskrypcja

Zgadzam na zapisanie się na listę odbiorców newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Krakowski Teatr Scena STU z siedzibą w Krakowie 30-101, Al.Krasińskiego 16-18, moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celu i w zakresie niezbędnym do otrzymywania informacji o wydarzeniach organizowanych przez Krakowski Teatr Scena STU, przekazywanych drogą elektroniczną w formie biuletynu informacyjnego.

 

INFORMACJA
W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej zwanego RODO) informujemy, że:


1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Krakowski Teatr Scena STU z siedzibą w Krakowie 30-101, Al.Krasińskiego 16-18.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są jedynie w celu dostarczania biuletynu informacyjnego o repertuarze i wydarzeniach organizowanych przez nasz Teatr (zwanego także newsletter) na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a RODO.

3. Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale też pozwala nam na wysłanie do Pani/Pana treści biuletynu informacyjnego drogą elektroniczną.

4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowego dostarczania biuletynu informacyjnego lub do odwołania, lub do momentu zgłoszenia przez Państwa chęci rezygnacji z newslettera i zgłoszonej prośby o usunięcie tych danych.

5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych:  , adres: Al. Krasińskiego 16-18, 30-101 Kraków

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery