teatr TV3

Żywego kontaktu z Teatrem nie da się zastąpić.  Mamy jednakowoż w czasie prewencyjnej przerwy w graniu propozycję oglądania naszych spektakli w Internecie. Zachęcamy do obejrzenia spektaklu  „Wariacje Tischnerowskie. Kabaret filozoficzny”  w reżyserii Artura Barona Więcka. Spektakl  ukazuje jeden dzień z życia Księdza - Jegomościa Autora - podzielony między spotkania z mieszkańcami okolicznych wiosek. Prowadzone z księdzem dysputy ujawniają wyjątkowe filozoficzne zacięcie górali. (więcej o spektaklu tutaj...)

Spektakl został zrealizowany Przez TVP w ramach cyklu Teatr Telewizji. Wystąpili  Piotr Cyrwus, Beata Schimscheiner, Jerzy Trela, Andrzej Róg, Krzysztof Pluskota, Marcin Zacharzewski oraz Monika Kępka

obejrzyj cały  spektakl:

tvp vod

 


 

Na platformie #TheMuBa (theatre - music - ballet) po wykupieniu dostępu,można oglądać dwa inne spektakle zarejestrowane w naszym Teatrze:

- Monodram Andrzeja Grabowskiego pt. "Spowiedź chuligana" ( więcej o spektaklu tutaj...)  Andrzej Grabowski przypomina o swoim teatralnym pochodzeniu. W STU odnosił wielkie sukcesy –  by wspomnieć „Scenariusz dla trzech aktorów” (1987, reż. M. Grabowski) czy „Audiencję V” (1987, reż. M. Grabowski).

zobacz teaser:


 

- „Inne rozkosze” Jerzego  Pilcha wg scenariusza i w reżyserii Artura Barona Więcka to  dowcipna i przenikliwa teatralna opowieść o odwiecznej walce kobiecej determinacji i męskiej niedojrzałości.  ( więcej o spektaklu tutaj...)

 zobacz trailer:

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery