B2.Rybotycka jako Judy Garland Teatr STU fot. Pawel Nowoslawski1

Drodzy Widzowie,

Już 21 i 22 maja na scenie STU wyjątkowy spektakl „Judy Garland. Na końcu tęczy”  w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego z wybitną rolą Beaty Rybotyckiej jako tytułowej Judy.  Spektakle te będą okazją do świętowania 25 - lecia pracy artystycznej Jakuba Przebindowskiego, ale  także pożegnaniem tego uwielbianego przez widzów tytułu.

 

Akcja dramatu Quiltera rozgrywa się w 1968 roku w hotelu Ritz w Londynie. Śledzimy ostatnie burzliwe miesiące życia legendarnej Judy Garland. Wnikamy w jej życie prywatne, skomplikowany związek z piątym mężem Mickeyem Deansem (Robert Koszucki) i jej relację z oddanym akompaniatorem Anthonym Chapmanem (Jakub Przebindowski).  Beata Rybotycka, odtwórczyni roli Judy Garland, zaśpiewa ponadczasowe piosenki, do których polskie teksty napisał Jan Jakub Należyty, a zaaranżował je Krzysztof Herdzin.

 

Sztuka w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego zapewni Państwu wachlarz emocji prawdziwych, bowiem opartych na autentycznej historii. Rewelacyjna kreacja Beaty Rybotyckiej dopina wszystko w doskonałą całość.

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery