366523

Po tym jak zeszłoroczna Noc Teatrów z powodu szalejącej pandemii Covid-19 musiała przenieść się w strefę online, w końcu w nadchodzący weekend możemy zaprosić Państwa w progi naszego teatru aby razem świętować ten wyjątkowy wieczór spektaklem na żywo!

Serdecznie zapraszamy na muzyczny spektakl Łukasza Fijała pt. „Przybory Wasowskiego Dom Wyobraźni”. W tym przepełnionym nostalgią i humorem spektaklu odbędziemy podróż w czasie przy pomocy skeczów i piosenek znanych z legendarnego „Kabaretu Starszych Panów” Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Repertuar dwóch dżentelmenów w cylindrach po dziś dzień stanowi doskonałe remedium na wszelkie problemy i sprawia, że nawet „gdy szron na głowie i nie to zdrowie, to w sercach ciągle maj!”… a w tym wypadku czerwiec :)

Specjalny pokaz na Noc Teatrów w sobotę 19 czerwca o godz. 22:00. Bezpłatne wejściówki do odbioru wyłącznie w kasie Teatru przy al. Krasińskiego 16-18 od wtorku, 15 czerwca od godz. 9.00.

Uwaga! Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki!

Prosimy mieć na uwadze, że ilość wejściówek na tegoroczną Noc Teatrów jest dodatkowo limitowana, gdyż ze względu na obostrzenia pandemiczne nadal gramy tylko dla 50% widowni.

Uprzejmie prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra pomiędzy osobami w kolejce do kasy oraz o zakładanie maseczek przy wejściu do budynku Teatru.

Dla wszystkich miłośników Teatru STU przy kasie udostępnione zostaną także plakaty oraz programy do wybranych spektakli, którymi będzie się można poczęstować zupełnie bezpłatnie.

Zapraszamy do STU!

przybory wasowskiego www 006

Logo Krakow H rgb4

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

 

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery