Oficjalnie, choć nietypowo ogłaszamy jedną z premier naszego jubileuszowego sezonu artystycznego. We współpracy z Ogrodem Zoologicznym w Krakowie rozpoczynamy specjalną akcję promocyjną. Od połowy sierpnia przy wybranych wybiegach ze zwierzętami można zobaczyć dodatkowe tabliczki z zaproszeniem na spektakl „Mały Książę”, który na deskach naszej sceny zagości 6 grudnia. Już teraz można składać rezerwacje.

„Słoń połknięty przez węża ma dużą głowę, średniej wielkości uszy, długą trąbę, dwa średnie ciosy oraz krótkie, słupowate kończyny. Ponieważ znajduje się we wnętrzu węża boa, prowadzi spokojny tryb życia” – mówi fragment opisu, który zobaczymy przy popularnym wybiegu ze słoniami. Podobne, humorystyczne opisy zwierząt występujących w „Małym Księciu” można znaleźć przy wybiegach z fenkiem, otocjonem, wężem boa oraz przy zagrodzie z owieczkami i kozami w mini zoo.

Działania promocyjne w krakowskim Ogrodzie Zoologicznym potrwają do grudnia, kiedy w dzień świętego Mikołaja na Scenie STU odbędzie się premiera sztuki „Mały Książę” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Akcji promocyjnej w ZOO będą towarzyszyły organizowane przez teatr oraz ogród konkursy i zabawy, w których będzie można wygrać zarówno bilety na spektakl, jak i wejściówki do zoo. Szczegóły już niedługo pojawią się na naszych stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych.

Mecenasem spektaklu jest firma Wawel S.A.

Galeria

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery