Bilety na wrzesien web

Doczekaliśmy się! Obostrzenia związane z COVID-19  powoli mijają. 27 maja usłyszeliśmy komunikat rządu RP o możliwości wznowienia wystawień spektakli teatralnych.Z dużą  radością przekazujemy Państwu repertuar na wrzesień 2020. Tydzień  po ogłoszeniu repertuaru na wrzesień sprzedaliśmy on-line 20 % przeznaczonych do sprzedaży miejsc na widowni.  To ogromnie  pokrzepiające i  bardzo dziękujemy!  Pozostańcie Państwo z nami.

Przygotowujemy się na wizytę  Państwa w  naszym teatrze. Wykonujemy prace remontowe, naprawy, doposażamy  foyer oraz przygotowujemy rozwiązania, które zwiększą bezpieczeństwo wszystkich , którzy  przyjdą do teatru we wrześniu. O czystość i higienę w Teatrze  na bieżąco będzie dbał  serwis sprzątający. W foyer, toaletach, szatni umieścimy stacje ze środkami do samodzielnej dezynfekcji . Znajdziecie  je Państwo również
w przy wejściu do Teatru oraz przy kasie.

JESTEŚMY GOTOWI NA PAŃSTWA WIZYTĘ

 Zapraszamy do kupowania biletów na spektakle, które z zachowaniem warunków określonych przez służby sanitarne wystawimy  we wrześniu   Na razie - zgodnie ze stanowiskiem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - przeznaczamy do sprzedaży połowę miejsc na widowni utrzymując konieczny dystans. Nie chcemy czekać na dalsze poluzowania. Już teraz,  tym z Państwa którzy są najbardziej spragnionymi teatru , dajemy możliwość zakupu biletów online.  12 września  odbędzie się premiera sztuki "Ci, co mnie niosą" w reżyserii Artura "Barona" Więcka. Tym samym rozpoczniemy 55. Jubileuszowy Sezon Teatralny.

BILETY ONLINE MOŻNA KUPIĆ TUTAJ...

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery