s 1200 93433401

Znakomicie napisane sztuki łączące dużą dawkę humoru z głębszymi refleksjami - „Ci, co mnie niosą” i „Boże mój!” do zobaczenia w czerwcu w STU!

W czerwcowym repertuarze mamy dwie doskonałe propozycje dla poszukujących spektaklu, który nie tylko rozbawi i poprawi humor, ale także przyniesie ze sobą tematy do refleksji i dyskusji.

12 i 13 czerwca zapraszamy na zakręcony, ironiczny i sentymentalny spektakl „Ci, co mnie niosą”. Artur „Baron” Więcek wziął na warsztat mało znany tekst Sławomira Mrożka, nacechowany wszystkim tym, za co pokochali go czytelnicy. To refleksja o ludziach i rzeczach, pragnieniach i potrzebach - wszystkim tym, co „niesie nas” przez życie. Sprawach, dzięki którym od czasu do czasu nabiera ono kolorów i głębszego sensu. Chwilach, które powodują, że mimo kierującej losem przypadkowości, zmienności i ulotności chce nam się marzyć, tworzyć, kochać - po prostu żyć!

Niosa g2213

Niepewność, która towarzyszy widzowi podczas całego właściwie przedstawienia, wydała mi się jego niewątpliwym atutem. „Baron” Więcek buduje kolejne sekwencje spektaklu tak, by ze sceny na scenę nie przestawała intrygować nas tajemnica: istoty tych zdarzeń, tożsamości bohaterów, prawdziwych intencji ich działań... - Olga Katafiasz, teatralny.pl

Gramy w sobotę, 12 czerwca o godz. 19.00 i w niedzielę, 13 czerwca o godz. 18.00.

>>>KUP BILETY<<<


26 i 27 czerwca na naszej scenie „Boże mój!” - potrafiący rozbawić do łez, ale i poruszający spektakl o niezwykłej sesji terapeutycznej tajemniczego pacjenta - Pana B, który zjawia się w domu psychoterapeutki Elli, podając się za Boga. Spotkanie przyniesie wiele wzruszeń, śmiechu i zaskoczeń.   

boze1 K2. Kural Sadowska teatr polonia

To uniwersalna opowieść o miłości, osamotnieniu, bliskości, walce z przeciwnościami losu, roli kobiety w świecie i afirmacji istnienia, z zaskakującym i przejmującym finałem, który wzrusza do łez. To mistrzowski dialog dwójki bohaterów, którzy z każdą minutą odkrywają swoje tajemnice i demony, dzięki czemu fabularne napięcie sztuki nie słabnie. - Maciej Łukomski, strefalivestyle.pl

Gramy w sobotę, 26 czerwca o godz. 19.00 i w niedzielę, 27 czerwca o godz. 18.00.

>>>KUP BILETY<<<

Zapraszamy na naszą scenę! W STU jest bezpiecznie - gramy w reżimie sanitarnym dla 50% sali, a nasza widownia jest regularnie ozonowana!

Informacje i rezerwacje: 12 422 27 44, 574 363 961 lub 574 364 684

 

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery