remont ikona 3

Szanowni Państwo. W związku z przerwą wakacyjną uprzejmie informujemy, że  do  31 sierpnia 2020 wprowadzamy ograniczenie działalności Krakowskiego Teatru Scena STU.
Jak już informowaliśmy wcześniej w tym czasie przygotowujemy się na przyjęcie Państwa w 55. Jubileuszowym sezonie teatralnym. Trwają prace remontowe i naprawy. Odświeżamy pomieszczenia, poprawiamy  estetykę  foyer i  przygotowujemy rozwiązania, które zwiększą bezpieczeństwo wszystkich, którzy  przyjdą do teatru po wakacjach.

Informujemy także, że w czasie przerwy wakacyjnej kasa teatru będzie nieczynna. Realizację zwrotów pieniędzy za  zakupione bilety planujemy wznowić wraz z otwarciem kasy biletowej 25 sierpnia 2020 roku. Pieniądze za kupione bilety na odwołane spektakle nie przepadną!

Od 3 sierpnia 2020 zachęcamy, w przypadku potrzeby, do kontaktu  z Biurem Informacji, Rezerwacji i Sprzedaży Biletów  pocztą elektroniczną:  bilety@scenastu.pl lub telefonicznie 574 364 684

Już teraz,  tym z Państwa którzy są najbardziej spragnionymi teatru, dajemy możliwość zakupu biletów online. Zachęcamy do kupowania biletów spektakle, które z zachowaniem warunków określonych przez służby sanitarne wystawimy  we wrześniu.  Na razie przeznaczamy do sprzedaży połowę miejsc na widowni utrzymując konieczny dystans.

Bilety online można kupować na naszej stronie: www.scenastu.pl

Wszystkim bez wyjątku, a szczególnie naszym  Widzom, życzymy w wakacje udanego wypoczynku. Czekamy na Państwa we wrześniu.

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery