OEES 2020 slider KULTURA 768x652
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa online w prezentacji Raportu Kultura opracowanego przez ekspertów think tanku Open Eyes Economy* oraz spotkania twórczych środowisk Krakowa.
Najważniejsze wnioski raportu omówi prof. Jerzy Hausner, po czym przedstawi rekomendacje zespołu eksperckiego. W dyskusji „Kultura sposobem na kryzysy, kryzys sposobem na kulturę?” zostaną one skonfrontowane z doświadczeniami artystów, animatorów wydarzeń kulturalnych i osób kierujących instytucjami kultury i nauki Krakowa. W programie znajdzie się również projekcja filmu z wypowiedziami twórców, wydawców i menadżerów na temat sytuacji kultury w czasie pandemii.
Multimedialne Forum / Raport Kultura / Kultura Futura rozpocznie się w najbliższy czwartek 22X  godzinach 11-13:45 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.
Transmisja online dostępna między innymi na kanale: https://www.facebook.com/OpenEyesEconomy
*Ruch Open Eyes Economyto nie tylko rozwijane w środowiskach akademickich koncepcje ekonomiczne. Jego inicjatorzy zawsze podkreślali, że to dzięki artystom skomplikowane teorie naukowe mogą oddziaływać społecznie. Dlatego prezentację dokumentu poprzedzi eksplikacja otwieranego przez Teatr im J. Słowackiego w Krakowie i AYA Found projektu Kultura Futurapokazująca, jak w praktyce splatają się ze sobą wydarzenia par excellence interdyscyplinarne.
Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery