kogut3

Zazwyczaj nie lubimy długich pożegnań, bo kosztują nas one zbyt dużo łez. Tym razem jednak, z uwagi na liczne prośby widzów, wyjątkowo przedłużamy czas na pożegnanie kultowej komedii sceny STU i zamieniamy łzy smutku na te ze śmiechu.

Opowieść o paczce bezrobotnych kumpli, którzy wpadają na pomysł założenia grupy striptizerów bawiła widzów od ponad 10 lat, czyli swojej premiery w październiku 2010 roku. Spektakl od razu stał się jednym z najgorętszych hitów Teatru STU, sprzedając się na pniu, gromadząc komplety widowni i zbierając owacje na stojąco. Niestety, nadszedł czas na niełatwe pożegnanie tego uwielbianego tytułu i ostatnich kilka rozbrajających do łez show „Dzikich Buhajów”.

Gorąco zapraszamy na dodatkowe spektakle pożegnalne „Koguta w rosole” – 1, 2 i 3 lipca o godz. 19.00 oraz 4 lipca o 17.00.

>>> KUP BILETY <<<

Dzięki poluzowaniu obostrzeń pandemicznych przez rząd możemy zaprosić 75% widowni plus osoby zaszczepione! Dla w pełni zaszczepionych oferujemy promocyjne bilety w cenie 90 zł! (konieczne okazanie zaświadczenia z kodem QR przy wejściu do teatru)

Wypełnijmy salę do ostatniego miejsca i pożegnajmy obsadę „Koguta” burzą oklasków!

Informacje i rezerwacje: 12 422 27 44, 574 363 961 lub 574 364 684

 

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery