Szanowni Państwo, zmiany na Scenie STU! Wystartowała nasza nowa strona internetowa, a wraz z nią system sprzedażowy umożliwiający zakup biletów on-line. Już niedługo opublikujemy nowy repertuar, a bilety na spektakle będzie można samodzielnie zakupić także w trakcie wakacji.

Przejrzysta, atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna, nowoczesna, dostosowana do urządzeń mobilnych – taka ma być nowa strona internetowa Sceny STU. Przez ostatnie miesiące trwały prace nad jej projektem. Mamy nadzieję, że nowa strona STU spełni wszystkie Państwa wymagania i sprawi, że kontakt z naszym teatrem będzie jeszcze wygodniejszy.

Razem ze stroną internetową otwierają się nowe możliwości zakupu biletów do STU. Oczywiście cały czas będzie je można zakupić bezpośrednio w kasie, czy też dokonać telefonicznej lub mailowej rezerwacji,  są już jednak nowe opcje. Przede wszystkim bilety będzie można zakupić poprzez naszą stronę www oraz wybrane serwisy i aplikacje. W kasie pojawi się natomiast możliwość płacenia kartą.

Zarówno strona jak i system sprzedażowy są obecnie w okresie startowym, prosimy więc o wyrozumiałość jeśli pojawią się jakieś problemy w ich funkcjonowaniu. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi. Można je przesyłać na adres: PR@scenastu.com.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery