Scena STU Logotyp lockdown2

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że w związku z przedłużeniem przez rząd obowiązujących obostrzeń mających na celu redukcję rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, wszystkie spektakle zaplanowane do 18 kwietnia włącznie zostają odwołane.

ZWROT ŚRODKÓW otrzymają wszyscy, którzy zakupili bilety na spektakle: „Rozmowy z diabłem. Wielkie kazanie księdza Bernarda” 11.04, oraz „Kogut w rosole” 13 i 14.04.

- jeśli bilety były zakupione bezpośrednio w kasie, zwroty zapłaty za bilety odbywać się będą w kasie, na podstawie paragonu i biletu.
- jeśli chcą Państwo otrzymać zwrot pieniędzy za bilety kupione online, nie ma konieczności zjawiania się w kasie, prosimy natomiast o przesłanie pocztą elektroniczną pod adres bilety@scenastu.pl informacji zawierającej imię i nazwisko, nr transakcji i wielkość zapłaconej kwoty i nr konta, z którego została przelana kwota tytułem zakupu biletów.
- przedpłaty uiszczone przelewem bankowym zostaną zwrócone na konta bankowe po wydaniu dyspozycji  kupującego.

Zachęcamy Państwa do zachowania biletów zakupionych na spektakle „Kiedy sobie znowu umierała” 15 i 16.04 oraz „Judy Garland. Na końcu tęczy” 17 i 18.04 na inne terminy tych tytułów, które ogłosimy już wkrótce.
Naturalnie, jeśli wolą państwo otrzymać zwrot pieniędzy, prosimy o kontakt z kasą teatru jak wyżej.

W przypadku pytań prosimy nie wahać się kontaktować z Biurem Informacji, Rezerwacji i Sprzedaży Biletów po numerami telefonów 12 422 27 44, 574 363 961 lub 574 364 684 oraz mailowo pod adresami: bilety@scenastu.pl (pon -  pt: 9.00 -17.00 , sob i nd - nieczynne)

Wszystkim, którzy pomimo tej niepewnej sytuacji decydują się na zakup biletów oraz zachowanie ich na przyszłe terminy serdecznie dziękujemy za zaufanie.

Mamy nadzieję wkrótce ponownie przywitać Państwa w naszym Teatrze!

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery