Z  16 na 17 czerwca po raz kolejny odbędzie się Krakowska Noc Teatrów. To już XII edycja imprezy, w trakcie której prezentowane są najciekawsze spektakle kończącego się sezonu. Podczas tegorocznej Nocy Teatrów zaprezentowanych zostanie ponad 70 spektakli krakowskich scen. Na naszej będzie można zobaczyć jedną z premier obecnego sezonu – „Wiedźmy” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Spektakl zagramy o godzinie 22:30.

Krakowska Noc Teatrów to wydarzenie, które każdego roku ściąga ponad 10.000 tysięcy widzów, zarówno krakowian, jak i turystów. W tym roku weźmie w nim udział 12 teatrów instytucjonalnych oraz 35 działających w naszym mieście teatrów nieinstytucjonalnych. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, ale na większość spektakli obowiązują nieodpłatne wejściówki.

Wejściówki na spektakl „Wiedźmy” wg Szekspira będą do odbioru 14 czerwca w kasie Sceny STU oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle 11. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Jeżeli komuś nie uda się zdobyć wejściówki, może zakupić normalny bilet na przedstawienie, które gramy tego samego dnia o godzinie 19:00 oraz kolejnego o godzinie 18:00.

Szczegóły na stronie wydarzenia: https://krakowskienoce.pl/noc_teatrow2018/219655,artykul,noc_teatrow.html

Galeria

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery