teatr telewizji web

12 kwietnia b.r. Teatr Telewizji TVP1 pokazał  spektakl  Inne rozkosze  wg prozy Jerzego Pilcha i w reżyserii Artura Barona Więcka. W opowieści o pokusach, pogoni za przyjemnościami występują: Tomasz Schimscheiner, Magdalena Walach, Dominika Bednarczyk, Marek Litewka, Anna Tomaszewska,  Olga Więcek, Edward Linde – Lubaszenko, Maria Pawłowska, Andrzej Róg.

Dla tych, którzy nie z mogli obejrzeć  poniedziałkowego  Teatru  Telewizji mamy dobra wiadomość - teraz  Inne rozkosze dostępne nieodpłatnie na platformie VOD TVP  TUTAJ.

Spektakl dla Teatru Telewizji  zarejestrowała  w naszym teatrze  TVP Kraków w marcu b.r. .

 


 

Recenzje:

Rozkoszny Kohoutek - Artur  Stanek,  link do źródła: https://e-teatr.pl/rozkoszny-kohoutek-10899

Kryzys czterdziestolatka - Małgorzata Klimczak, link do źródła: http://dziennikteatralny.pl/artykuly/kryzys-czterdziestolatka.html

 

 


 

O spektaklu

Kohutek to lekarz weterynarii, który wyleczy każdego czworonoga, ale nic nie poradzi na to, że sam jest „psem na baby”. Jego ułożone (choć podwójne) życie staje na głowie, kiedy w drzwiach domu zjawia się jego kochanka, z zamiarem wprowadzenia się na stałe. Przerażony Kohutek ukrywa ją przed rodziną na strychu opuszczonej rzeźni, stojącej w ogrodzie. Zaplątany w serię komicznych perypetii z udziałem galerii dziwaków, bohater dwoi się i troi, aby uniknąć zdemaskowania i wybrnąć z tej kuriozalnej sytuacji. Do tego wciąż wpada w kolejne sidła miłości w każdej postaci – przelotnych poruszeń, platonicznych uniesień, wieloletnich relacji i wszystkich innych rozkoszy.

więcej o spektaklu

Galeria

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery