Najlepsza reżyseria, najlepsza rola męska, najlepsza rola epizodyczna – w tych kategoriach został wyróżniony spektakl w reżyserii Artura „Barona” Więcka, który w ubiegłym sezonie miał swoją premierę na Scenie STU.

„Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2016/2017” – miesięcznik TEATR podsumowuje poprzedni sezon, a krytycy, których zapytał o zdanie chwalą nasze „Inne rozkosze”. Za najlepszą reżyserię spektakl docenił Łukasz Drewniak (teatralny.pl). Zdaniem Łukasza Maciejewskiego („Wprost”, „Gazeta Krakowska”) jedną z najlepszych ról męskich był Kohoutek w wykonaniu Tomasza Schimscheinera, zaś jedną z najlepszych ról epizodycznych  - żona Kohoutka grana przed Dominikę Bednarczyk. Dla Łukasza Drewniaka jednymi z najlepszych ról epizodycznych były z kolei te, zagrane w „Innych rozkoszach” przez Annę Tomaszewską, Marka Litewkę i Jerzego Święcha.

Serdecznie dziękujemy za uznanie i miłe opinie, a widzów zapraszamy na spektakle „Innych rozkoszy” w sezonie 2017|2018. Najbliższe dwa już 19 i 20 września.

Więcej szczegółów na stronach miesięcznika TEATR.

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery