Trzy siostry fot Jasinska Trela 1

Pandemiczne zamrożenie życia kulturalnego dobiega końca. To była długa „zima” dla teatrów, ale nareszcie - wraz z budzącą się do życia przyrodą i my wracamy do grania!

Cieszymy się bardzo widząc w jak szybkim tempie zapełnia się nasza widownia - my także ogromnie tęskniliśmy i wyczekujemy spotkania!

Nasz repertuar rozkwitnął na nowo mnogością tytułów, wśród których jak wierzymy, każdy stęskniony za teatralnymi emocjami Widz znajdzie coś dla siebie. Daty spektakli można sprawdzić po kliknięciu w interesujący Państwa tytuł.

Dla miłośników komedii mamy propozycje współczesne – „Firma dziękuje”, „Kiedy sobie znowu umierała”, „Ci, co mnie niosą”, „Boże mój!”, „Kogut w rosole” oraz klasyczne „Śluby panieńskie” ale w świeżej, energetycznej formie.

Tych, którzy lubią ponucić pod nosem muzyczne przeboje zapraszamy na recitalowe spektakle „Błękitne krewetki” i „Przybory Wasowskiego Dom Wyobraźni”.

Jeśli szukacie teatru stworzonego z rozmachem i dbałością o detale, nie możecie przegapić najnowszej superprodukcji w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego – „Trzy siostry” A. Czechowa to spektakl wysmakowany wizualnie i pełen zapadających w pamięć kreacji aktorskich.

Natomiast Ci, którzy wolą kameralne spektakle, z pewnością docenią bliskość obcowania z aktorskim kunsztem Andrzeja Grabowskiego w jego monodramie „Spowiedź chuligana”.

Wszystko to z aktorskimi gwiazdami na wyciągnięcie ręki, w bezpiecznej atmosferze naszej regularnie ozonowanej widowni i zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

PEŁEN REPERTUAR DOSTĘPNY >>>TUTAJ<<<

GORĄCO ZAPRASZAMY!!!

Przypominamy szczegóły odnośnie ZWROTU ŚRODKÓW dla Widzów, którzy zakupili bilety na odwołane spektakle: 

- jeśli bilety były zakupione bezpośrednio w kasie, zwroty zapłaty za bilety odbywać się będą w kasie, na podstawie paragonu i biletu.
- jeśli chcą Państwo otrzymać zwrot pieniędzy za bilety kupione online, nie ma konieczności zjawiania się w kasie, prosimy natomiast o przesłanie pocztą elektroniczną pod adres bilety@scenastu.pl informacji zawierającej imię i nazwisko, nr transakcji i wielkość zapłaconej kwoty i nr konta, z którego została przelana kwota tytułem zakupu biletów.
- przedpłaty uiszczone przelewem bankowym zostaną zwrócone na konta bankowe po wydaniu dyspozycji  kupującego.
Naturalnie, jeśli wolą Państwo zachować bilety prosimy  o kontakt z Biurem Informacji, Rezerwacji i Sprzedaży Biletów po numerami telefonów 12 422 27 44, 574 363 961 lub 574 364 684 oraz mailowo pod adresami: bilety@scenastu.pl (pon -  pt: 9.00 -17.00 , sob i nd - nieczynne)

 

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery