BEZ WASOW foto 2

1 i 2 czerwca zapraszamy Młodego Widza wraz z rodzicami na wyjątkowe wydarzenie  - KABARET HRABI DZIECIOM "BEZ WĄSÓW" - bilety dostępne są już w sprzedaży online i w kasie teatru. 

ToBilet Hrabi Dzieciom 1080x1080 minimal t2

Przedsięwzięcie, na które kabaret Hrabi musiał znaleźć w sobie nieco więcej zasobów energii, niż zwykle. Materia rozśmieszania publiczności dorosłej, była kabaretowi znana od wielu lat. Ale rozbawić dzieci – to ogromne wyzwanie. Scenka, piosenka, konferansjer, wejście w interakcję z dziecięcym widzem… Udało się. Powstał program kabaretowy dla dzieci w wieku 6-12 lat, ale również większe dzieci, jak i rodzice mogą w nim znaleźć również coś dla siebie.

 Skoro „Bez wąsów” – wąsy zatem nie pojawiają się. Spotkać za to można panią od wuefu, rodzinę Skoczków, Januszka który nie mył uszków, pana który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę, tajemniczy sklep z głosami, dziewczynę która robi straszliwe błędy ortograficzne, chłopca który marzy o tym by być ślimakiem, oraz nauczyciela języka polskiego – pana Draculę.

 Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

 Czas trwania spektaklu: ok. 80 min., bez przerwy

 ----------------------------------------------------------------

Spektakle w Teatrze Stu będą rejestrowane na potrzeby telewizyjne HRABI.TV.

Zakup biletu oraz obecność na widowni oznacza automatyczną zgodę na użycie wizerunku widza we wszelkich materiałach audio-video oraz fotograficznych, zrealizowanych podczas spektakli.

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery