Przełom maja i czerwca to na Scenie STU prawdziwe święto dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy na ten czas dwie ciekawe propozycje, a tradycyjny Dzień Dziecka przedłużamy aż do pięciu dni! Mamy też coś specjalnego dla szkół i grup zorganizowanych.

Tegoroczny Dzień Dziecka rozpoczynamy już 31 maja, kiedy wraz z grupą IMPRO ATAK! po raz pierwszy zaprezentujemy na naszej scenie „ Bajkę improwizowaną”. Ten niezwykły spektakl powstaje przy udziale dzieci, które same zadecydują o tym, jak ma przebiegać akcja czy też jakie kwestie mają wypowiadać aktorzy. Improwizowana bajka to nauka poprzez zabawę. Uczestnicząc w spektaklu dzieci dowiadują się czym jest rekwizyt, jak powstają sceny, na czym polega aktorstwo i reżyseria. Kolejne przedstawienie odbędzie się 1 czerwca.

Naszą drugą propozycją na Dzień Dziecka jest znany wszystkim dobrze „Mały Książę”. Historię złotowłosego chłopca odwiedzającego odległe planety i ich mieszkańców doskonale znają i dzieci i dorośli. Z tego względu jest to świetna propozycja dla całych rodzin. Jako bajka dla dzieci „Mały Książę” zachwyca siła fantazji, wspaniałymi kostiumami oraz efektami scenicznymi. Dorośli odnajdą w nim natomiast życiowe prawdy, dostępne dla tych, którzy potrafią patrzyć nie tylko oczami, ale i sercem. Spektakl na Scenie STU będzie można zobaczyć od 1 do 4 czerwca.

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery