Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,

Pragniemy Państwu podziękować za chwile spędzone w Teatrze STU. Mamy nadzieję, że kończący się sezon 2017/2018 przyniósł Państwu wiele teatralnych wrażeń, radości i wzruszeń.

Zapraszamy ponownie we wrześniu. Nowy sezon teatralny 2018/2019 rozpoczynamy polską prapremierą – „Trucizną” Lot Vekemans w reżyserii Marka Gierszała.

Nowy Rok 2019 przyniesie absolutny hit, musical wszech czasów - „Cabaret”.   Znany przede wszystkim z filmowej realizacji Boba Fosse’a, wystawiany jest na muzycznych scenach na całym świecie, a jego pojawienie się na afiszu jest zawsze dużym wydarzeniem. Tym razem będą Państwo mieli wyjątkową możliwość obejrzenia – i posłuchania – na żywo niezapomnianych przebojów w oprawie choreograficznej Jarosława Stańki  i w inscenizacyjnym opracowaniu Krzysztofa Jasińskiego.

Na koniec sezonu znów prapremiera. Jacek Cygan ponownie wybrał Teatr STU dla przedstawienia swojej nowej sztuki „Błękitne krewetki”. Muzykę do tego spektaklu skomponowali m.in. Romuald Lipko, Piotr Rubik, Stanisław Sojka, Grzegorz Turnau.

Ostatnia z nowości obecnego sezonu dotyczy zróżnicowania cen biletów.  Wsłuchując się w  Państwa głosy, stworzyliśmy, wspomagany sprzedażą internetową, system umożliwiający wybór odpowiedniego miejsca - w zależności od bezpośredniej bliskości sceny. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszego repertuaru na cały sezon 2018/2019.

Do zobaczenia w nowym sezonie!

Dyrekcja i Zespół Krakowskiego Teatru Scena STU

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery