RAD 2990

„Labirynt. 13 bajek dla dorosłych”  wg Michaela Endego w reż. Krzysztofa Jasińskiego w Teatrze STU w Krakowie. Pisze Mateusz Leon Rychlak w Teatrze dla Wszystkich.

W opowieściach zdarzają się takie fragmenty, które wydają się czytelnikowi bądź widzowi znajome. Stary król, wierny sługa, zła królowa, diabeł, anioł, ukochana w pokoju na szczycie wieży i podróżnik czy też książę przewijają się na rozmaite sposoby zarówno w teatrze, jak i bajce. I właśnie spektakl „Labirynt. 13 bajek dla dorosłych” (reż. Krzysztof Jasiński) w Teatrze STU w Krakowie, będący adaptacją dzieła Michaela Endego przenosi na scenę bohaterów, których można uznać za bajkowych i sportretować ich w zupełnie nieoczekiwany sposób. (...) Wrażenie, jakie ten spektakl wywiera, jest silne, ale nie gwałtowne. Buduje napięcie i pozostawia wiele niedomówień, które możemy wypełnić własną wyobraźnią i emocjonalnością (...)

Ostatnie wolne miejsca dostępne są już tylko na niedzielny spektakl, wszystkich z Państwa którym nie udało się zakupić biletów na najbliższy weekend zapraszamy 27 i 28 maja do STU.

 

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery