Niosa g2263

 

Popremierowe spektakle zapraszające w absurdalny  świat wyobraźni Sławomira Mrożka w nadchodzący czwartek i piątek pozwolą na chwile radości, pobudzą do refleksji. Z pewnością są gwarantem dobrego wieczoru w STU.

Mało znane i nigdy nie wystawiane na scenie opowiadanie Mrożka to rzecz "zakręcona" dokładanie tak, jak byśmy się tego po autorze spodziewali - fantazyjna, absurdalna, melancholijna,  ironiczna. Do tego pełna zadumy nad ludzkim losem, naszym miejscem na świecie, przeznaczeniem. Refleksją o ludziach i rzeczach, pragnieniach i potrzebach - wszystkim tym, co "niesie nas" przez życie. Sprawach , dzięki którym od czasu do czasu nabiera ono kolorów i głębszego sensu. Chwilach, które powodują, że mimo kierującej losem przypadkowości, zmienności i ulotności chce nam się  marzyc, tworzyć, kochać˝ - po prostu żyć!

Występują: Zbigniew Kaleta, Daria Polasik-Bułka, Tomasz Schimscheiner (8. 10) / Jacek Romanowski (9.10), Dariusz Starczewski (8.10) / Jacek Wojciechowski (9.10), Krzysztof Pluskota

Scenariusz i reżyseria Artur Baron Więcek, scenografia Justyna Łagowska 

 

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji biletów pod numerami:

12 422 27 44 | 574 363 961 | 574 364 684

lub do ich zakupu ONLINE

e-mail: bilety@scenastu.pl

   Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery