roma julian pozegnanie

30 września na naszej scenie odbył się jubileuszowy - 100 spektakl brawurowej komedii "Roma i Julian". Jednocześnie było to także pożegnanie z tytułem, który bawił naszych widzów przez siedem lat obecności w repertuarze. Jednak wieczór obfitował w zwroty akcji nie tylko za sprawą przewrotnej fabuły spektaklu... kto wie, może rozstanie z bohaterami tej znakomitej sztuki nie jest definitywne?

Kiedy długimi owacjami na stojąco Widzowie dziękowali Beacie Rybotyckiej, Agacie Myśliwiec-Grząślewicz, Dariuszowi Starczewskiemu i Rafałowi Szumerze za ich przezabawne kreacje w spektaklu, wszystko wskazywało na to, że taka chwila nie będzie już miała okazji się powtórzyć. Wszak zapowiadaliśmy, że to ostatni, pożegnalny spektakl "Romy i Juliana". Z tej okazji na widowni zasiedli także autor sztuki - Krzysztof Jaroszyński i reżyser spektaklu - Krzysztof Jasiński. I wtedy na scenę wkroczył Dyrektor Krzysztof Pluskota, który widząc tak entuzjastyczną reakcję publiczności zaczął wątpić w słuszność decyzji o zdjęciu tytułu z afisza. Na chwilę obecną żegnamy "Romę i Juliana", to fakt, ale jak długą okaże się ta chwila? Czas pokaże!

Wszystkich Widzów spragnionych teatralnej rozrywki na najwyższym poziomie zapraszamy na nasze pozostałe spektakle o komediowym zabarwieniu. W październiku w repertuarze:

"Ci, co mnie niosą" - nasza najnowsza produkcja zapraszająca w absurdalny świat wyobraźni Sławomira Mrożka - spektakle 8 i 9.10 o 19.00

"Rozmowy z diabłem" - wyborny monodram Jerzego Treli - spektakl w sobotę 10.10 o 19.00

"Boże mój!" - inteligenty humor i znakomita obsada w spektaklu w reżyserii Andrzeja Seweryna - 27 i 28.10 o 19.00

Newsletter

Bądź na bieżąco

Dołącz do newslettera Teatru STU i nie przegap żadnej premiery